Radost
z aktivního pohybu
ESLA
NÁS
BAVÍ
více zde

ESLA JE RADOST
z aktivního pohybu

check picture

O společnosti ESLA

Společnosti E.S.Lahtinen

Společnost E.S. Lahtinen Oy (ESLA) sídlí ve městě Koura v Západním Finsku. ESLA vyrábí dopravní prostředky vhodné pro každodenní život za pomoci více než 50 zaměstnanců.

Historie E.S.Lahtinen Oy

Společnost ESLA byla založena roku 1928 panem Erkki Samuli Lahtinenem. Začínala jako firma specializovaná na prodej Indinckých motocyklů. Avšak již od roku 1933 začala sériová výroba tradičních zimních saní zvaných Kicksled. ESLA se v 70. letech 20. století stala předním výrobcem těchto saní pro celé Finsko a vyrobila vice než jeden milion kusů. Dnes společnost vyrábí i řadu dalších dopravních prostředků pro všechny, bez rozdílu věku.

Esla Česká republika

V roce 2012 jsme se stali zástupcem finské společnosti E.S.Lahtinen Oy. Zajištujeme distribuci vysoce kvalitních výrobků ESLA jednak přímo zákazníkům, tak ale i do cyklo prodejen, obchodů se zdravotními pomůckami a dalším firmám. Spolupracujeme s rehabilitačními středisky a občanskými sdruženími, díky čemuž mají zájemci možnost si vozítko vyzkoušet a zeptat se na další zajímavosti o produktu.
Nové možnosti využití osobních vozítek ESLA se nabízejí každý den. Zařaďte se i vy mezi naše spokojené zákazníky!
Kontaktujte nás a vyzkoušejte si vozítko ESLA osobně i Vy.

Důležité je neustálé zlepšování

E.S. Lahtinen Oy vyvíjí vlastní produkty a dbá především na jejich vysokou kvalitu a bezpečnost při jejich využívání. Všechny námi prodávané výrobky nesou označení CE. Velký důraz je kladen na neustálý vývoj a zlepšování produktů v souladu se standardem ISO 9001.