Cvičení
kondice
zábava
Vhodné
pro účely rekondice
OBJEDNAT

ESLA JE RADOST
z aktivního pohybu

check picture

Být rychle opět fit

Od prvních kroků až ke sportovním výkonům

Jedinečnou vlastností osobního vozítka ESLA je rozmanitost jeho využitelnosti. Je na každém, aby podle svých sil zvolil, jak bude vozítko využívat. Uživatel vozítka vždy sám určuje kompromis mezi jízdou a chůzí dle svého fyzického stavu a nálady. Zatímco někteří využívají možnosti svést se výhradně pro jízdu z kopce, druzí naopak jezdí celou dobu bez ohledu na převýšení a terénní podmínky. Tato variabilita umožňuje plynulý přechod od doslova prvních nejistých krůčků až po vrcholové sportovní výkony. VozítkoESLA je tak ideálním pomocníkem například v rámci rekonvalescence/rekondice, kde je nutné pomalu a plynule zvyšovat denní zátěž.


Snadný a bezpečný pohyb

Jízda na vozítku ESLA je velice jednoduchá a intuitivní. Jedinečný systém dvojitých řídítek se snadno ovládá a zároveň dodává dostatečnou zpětnou vazbu nutnou při rychlejší jízdě. Kolečka jsou vybavena bubnovými bezúdržbovými brzdami. Díky nízkému těžišti nehrozí ani při prudkém brždění převrácení vpřed. Obě brzdy jsou nezávislé což opět podporuje pocit bezpečnosti. Celá konstrukce je pružná, testovaná na dlouhodobou zátěž v extrémních finských podmínkách.


S ESLou každý den

Svou ESLu snadno složíte například do kufru Vašeho vozu pouhým povolením 4 matic. Je tedy možné brát svou ESLu kamkoliv s sebou. Míra využitelnosti je široká - od každodenních přesunů, přes sportovní projížďky, procházky, výlety se psy ale také například na nákupy. Do 20 litrového košíku si totiž můžete nakoupit primo v supermarketech TESCO.


Potřebujete zařídit vstup s ESLou právě do Vašeho nejbližšího obchodního domu? Ozvěte se nám a my vše rádi zajistíme.

Fotogalerie

foto


Barvy:

  • color
  • color
  • color

Cena: 12 490,- Kč (500€)

objednat

3 ROKY ZÁRUKA